Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Czym jest PRZYJAŹŃ? / Que es LA AMISTAD?

PO POLSKU

Nie mówisz nikomu o tym bo nie chcesz, żeby wiedzieli o Twoich problemach, nie chcesz ich męczyć swoimi troskami. Nie pokazujesz, że coś jest nie tak bo zachowujesz się jakby nic się nie działo. To wszystko zbiera się w Tobie, aż w końcu pewnego dnia wybuchasz, potrzebujesz wsparcia, potrzebujesz rozmowy z kimś i nagle ktoś się dowiaduje jak wiele problemów ma osoba, która wygląda na bardzo szczęśliwą. Czy warto mówić o swoich problemach i uczuciach innym? Tylko wtedy gdy ma się taką osobę, która jest warta Nas wysłuchać. Gdy wiemy, że taka osoba nikomu nic nie powie i że nie użyje tego przeciwko Nam. Znaleźć taką osobę to jak szukać igły nie w sianie, a w morzu. Dlatego jak już taką osobę znalazłeś to ją szanuj i rób wszystko żeby jej nie rozczarować. Bo prawdopodobnie nigdy już takiej osoby nie znajdziesz. To jest właśnie PRZYJAŹŃ ! Ta prawdziwa, a nie ta na imprezie czy tak popularna na Facebooku. Innym ludziom nie mów o swoich problemach i uczuciach bo mogą to wykorzystać przeciwko Tobie.

Szanujcie to co macie jeśli to macie, a jak nie to nie szukajcie na siłę bo takie coś przychodzi samo z biegiem czasu :)
 EN ESPANOL

No cuentas nada para nadie porque no quieres que los otros sepan de tus problemas, no les queires molestar con tus cosas. No muestras que algo va mal porque te comportas como si nada. Todo eso se junta en ti hasta que un dia revienta. En ese tiempo necesitas apoyo, necesitas hablar con alguien y en este momento el mundo se da cuenta cuantos problemas tiene una persona que siempre se ve alegre y parece feliz. Eso es: solo lo parece. Pero vale la pena contar los problemas y los sentimientos a la gente? Si, pero solo si tenemos a una persona que se merece escucharnos. Es una persona de la cual estamos seguros que mantendra nuestras cosas en secreto y la cual no lo utilizara en contra de nosotros. Encontrar a una persona asi es muy dificil, es como buscar una aguja en el mar. Por eso si encuentras a una persona asi respetala y haz todo lo posible para no decepcionarla porque probablemente nunca mas no encontaras a algueien igual. Todo eso es LA AMISTAD ! La verdadera ys olamente esa verdadera. No es una persona que se va con nosotros de fiesta y no son las amistades de Facebook. A los demas no les cuentes tus problemas y tus sentimientos porque alomejor lo utilizaran en contra de ti.

Respeta lo que tienes. Si no lo tienes no lo busques porque eso vendra solo con el paso del tiempo :)

Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty