Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)






Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

NAJLEPSZA FORMA NA USTALENIE SWOICH PRIORYTETÓW

Dzień dobry :))


Aż się sama sobie dziwie, że już nie śpię bo wczoraj przez oglądanie filmów położyłam się po 3 nad ranem, no ale takie słoneczko za oknem, że musiałam wstać. Chęci są ogromne żeby iść pobiegać, ale póki co muszę najpierw poćwiczyć w domu no i potańczyć. Uwielbiam taniec, ostatnio zaczęłam się uczyć w domu nowych kroków, a Ci ludzie którzy nie lubią ćwiczyć, a lubią tańczyć mogą to wykorzystać w formie sportu :)) Zawsze coś! To słońce dodaje tyle pozytywnej energii i ja mam w sobie tyle tej energii, że nie chcę mieć ani chwili na obijanie się. Oczy mnie bolą z niewyspania ale wewnętrznie czuję taką siłę, że nie umiałabym teraz zasnąć :)) Kocham to uczucie  tą ogromną chęć do działania. Czy Wy też odczuwacie taką energię? Mam nadzieję, że tak! I też myślę, że działacie (nie jest tak, że kończy się tylko na chęciach?) :D Podstawą osiągania celów jest działanie, a nie tylko chęci! Pamiętajcie o tym bo wielu z Nas ma mnóstwo nowych pomysłów, ale nic z nimi nie robi i wtedy one się marnują i jego czas też bo po co myśleć nad czymś czego nawet się nie tchniemy? Ja gdy mam jakiś pomysł, a jestem na przykład w pracy albo na uczelni i nie mam czasu go zrealizować to zapisuje sobie go w kalendarzu i później do niego powracam. Jakiś to sposób jest na to, żeby nie zapomnieć :D Tylko pamiętajcie o tym, że Wasze pomysły muszą dotyczyć realnych celów i przede wszystkim zbyt duża ilość tych celów i zainteresowań może spowodować, że na niczym nie skupicie się wystarczająco i w związku z tym będzie ciężko Wam odnieść sukces. Musicie umieć tym wszystkim zarządzać a podstawą dobrego zarządzania jest ustalanie priorytetów. Wiele osób tego nie potrafi i to ich gubi. Ja nauczyłam się tego wraz z upływem czasu i teraz wiem jak ważna jest ta umiejętność w naszym życiu. Jest ona istotna przede wszystkim u osób młodych i ambitnych gdyż jej brak może spowodować niepowodzenie i z biegiem czasu również utratę wiary w swoje zdolności i swój rozwój. A po co tak ma być jeśli można wszystko ładnie uporządkować i poukładać sobie w głowie. To może być czasochłonne gdyż często nie wiemy na czym nam zależy najbardziej, ale jest opłacalne. Także weźcie sobie kartkę, wypiszcie wszystko na czym Wam zależy i to co chcecie osiągnąć, a później poparzcie na to i zastanówcie się co powinno być oznaczone jedynką, czyli najważniejszym celem a jak podopisywać resztę numerków. I nie oszczędzajcie na tym czasu, zastanawiajcie się tak długo, aż będziecie pewni. I te pierwsze numerki to właśnie priorytety. Od tego czasu powinniście więcej czasu wkładać w ich realizację i nie rozpraszać się tymi, które mogą poczekać. Jak się przyłożycie to na pewno sami będziecie dostrzegać różnicę. Mam nadzieję, że wielu z Wam ta metoda pomoże, i że Ci ambitni ludzie zajdą jak najdalej. Wierzę, że Wam się uda :) A wiara to nie to samo co nadzieja :))




Życzę Wam produktywnego dnia :)

PS: Ale śpijcie bo sen to zdrowie !

Komentarze

Prześlij komentarz

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty