Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Marnujesz swoje życie?

Hej :)

Dzisiaj mam dla Was troszkę inny post, który nie dotyczy zdrowego odżywiania.

Od kiedy przestałam się przejmować opinią wszystkich dookoła i zaczęłam traktować wszystko z większym dystansem moje życie stało się jeszcze bardziej pozytywne i przede wszystkim łatwiejsze. Jak wiele czasu marnowałam kiedyś na zastanawianie się nad tym jak inni odbiorą moje słowa czy zachowanie, i po co to wszystko? Zrozumiałam, że najważniejsza jest dla mnie opinia osób na których mi zależy, a reszta? To co myślą to ich problem, a nie mój. Ja wiem kim jestem i jakie mam wartości, jestem świadoma tego dokąd podążam i kim chce być. Jestem sobą i niezmiernie się z tego cieszę, że mam takie życie jakie mam, i że jest ono tak pozytywne. Przykre jest to jak wiele osób skupia się na życiu innych ludzi zamiast żyć swoim własnym. Zgodzę się z tym, że są różni ludzie: jedni troszkę niemoralni i popełniający błędy, które krzywdzą innych, inni którzy nie potrafią robić nic co mogło by kogoś skrzywdzić lub urazić, jeszcze inni to egoiści, którzy myślą tylko o swoim interesie. Każdy z nas powinien wiedzieć kim jest, a gdy tego nie wie to powinien się nad tym zastanowić, a nie osądzać innych często nawet dobrze ich nie znając. Jak można mówić o kimś źle jeśli się tego kogoś nie zna? Jak można osądzać kogoś jeśli postępuje się tak samo? Do wskazywania błędów nie są obcy ludzie czy znajomi, do tego jest rodzina i przyjaciele bo to oni chcą dla Ciebie tego co najlepsze, a inni mogą Ci po prostu zazdrościć lub źle życzyć. Więc skup się na tych, których kochasz i którzy są dla Ciebie ważni bo to oni zasługują na wszystko co najlepsze, właśnie przez to, że znają Cię i akceptują, pomagają i wspierają. To oni są najważniejsi, a nie cała reszta. To ich słowa i opinia powinna na Ciebie wpływać. Zastanów się kto jest dla Ciebie ważny i skup się na swoim życiu, a nie wszystkich dookoła bo stracisz wiele czasu, a życie wcale nie jest takie długie, żeby marnować je na osoby, które nic nie wniosą do Twojego życia, a tylko mogą w nim zaszkodzić.


Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty