Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

MOTYWACJA!

Pozytywna osoba zawsze odbierze swoje problemy jako wyzwanie, a nie jako przeszkody. 


Dzisiaj postanowiłam napisać coś o motywacji gdyż jest ona bardzo ważna każdego dnia, a zwłaszcza u ludzi uprawiających sport.

Czym tak w ogóle jest motywacja? Jest to wewnętrzny stan, pobudzający nas do działania uwarunkowany od naszych potrzeb. Motywacja to zapał i chęć do zrobienia czegoś by osiągnąć to na czym nam zależy. Z motywacją powiązana jest ambicja. Bez ambicji ciężej odczuć motywacje. Musimy naprawdę wiedzieć czego pragniemy i przede wszystkim wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Brak wiary utrudni nam dojście do celu. Musimy chcieć i być pewni, że my na pewno damy radę. Nawet w trudnych sytuacjach, z którymi mamy do czynienia po raz pierwszy musimy wiedzieć, że one tylko nas wzmocnią i dadzą satysfakcję. Nie można poddawać się już na starcie, nie można z góry wyjść z założenia, że nie damy rady! Musimy uwierzyć w nas i w to, że i tym razem podołamy. Mam czasami takie momenty w pracy, gdzie wielu pracowników uważa, że nie uda nam się czegoś zrobić, a ja zawsze powtarzam: Damy radę bo jak nie my to kto?" i gdy już wypowiem te magiczne słowa to jeszcze bardziej mi zależy na tym żeby sobie poradzić bo chce przede wszystkim udowodnić to samej sobie, ale również pokazać tym co nie wierzyli, że jak naprawdę czegoś chcemy i jest to realne to możemy to osiągnąć tylko trzeba się zmotywować i postarać bardziej niż do tej pory.I ta satysfakcja później jest bezcenna, daję ogromne poczucie własnej wartości, daje siłę i odwagę przed nowymi wyzwaniami. Dodaje również pewności siebie i uśmiechu na twarzy. I wtedy wiesz, że Twój wysiłek nie poszedł nadaremno i że następnym razem też dasz z siebie wszystko.
Motywowanie siebie łatwiej przychodzi dla tych, którzy mają pozytywne podejście do życia bo mają podejście, że dadzą radę i wierzą w sukces.

Jak się zmotywować? Właśnie to jest najtrudniejsze. Częstym problemem ludzi na stanowiskach kierowniczych jest to, że się wypalają. Brakuje im motywacji, wszystko wydaje im się oczywiste i przez to, że nie potrafią zmotywować samych siebie też nie motywują swoich pracowników. Dlatego też tak ważna jest motywacja, każdy jest inny i potrzebuje innych bodźców motywujących. Każdy z nas powinien zastanowić się nad tym co chce osiągnąć, później nad tym czemu brak mu motywacji i na końcu nad tym co zrobić żeby się zmotywować. Musimy być pewni tego, że chcemy czuć satysfakcje i że chcemy coś zmienić. Róbmy coś dla siebie co daje nam radość, zadowolony człowiek łatwiej motywuje się niż inni.

10 moich podstawowych zasad, które mnie motywują:

1. Zawsze dam radę, a jak będzie jeszcze ciężej to i tak dam radę!
2. Nigdy się nie poddam, bo tylko słabi ludzie się poddają!
3. Kocham czuć satysfakcję gdy mi się coś udaje.
4. Uwielbiam nowe wyzwania.
5. Cieszę się, że już tak wiele razy w życiu poradziłam sobie w trudnych chwilach.
6. Wiem dokąd dążę.
7. Wiem czego chcę.
8. WIERZĘ W SIEBIE!
9. Pokażę innym, że mi się uda tym bardziej jeśli w mnie nie wierzą.
10. Wyobrażam sobie jak będzie wyglądać moje życie jak to osiągnę!

Ta pierwsza jest dla mnie najważniejsza. Teoretycznie mamy dwa wyjścia w życiu albo dać radę albo stwierdzić, że nam się nie uda i nawet nie próbować. Dla mnie to drugie wyjście jest ucieczką i dlatego nigdy go nie stosuje. Nie można uciekać trzeba walczyć do samego końca, aż się uda. A jeśli naprawdę coś sprawi, że nam się nie uda to przynajmniej będziemy pewni że daliśmy z siebie wszystko, żeby wygrać. Bo często to własnie walka nas motywuje, a wygrana jest wisienką na torcie :)
Pamiętajcie o tym, żeby dawać z siebie wszystko i nie poddawać się mimo wielu przeciwności.
Ty też możesz osiągnąć sukces i jesteś na to gotowy! Staraj się z całych sił, a satysfakcja będzie jeszcze większa. Bo spełniania siebie to robienie czegoś dla nas samych i to właśnie przynosi prawdziwe szczęście, a jak Ty jesteś szczęśliwy to łatwiej żeby ludzie wokół Ciebie zarażali się tą pozytywną energią.

A tutaj link do super filmiku o motywacji :)
https://www.youtube.com/watch?v=x7D_o_ytHDM

Kolejny wpis będzie o motywacji dla osób uprawiających sport :)


Udanego dnia :)))

Komentarze

 1. Najważniejsze żeby za wszelką cenę trzymać się celu :)

  zapraszam do siebie
  marthellye,blogspot.com
  obserwujęę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze,to to aby aię nie poddawać ! :)
  Super post. Zapraszam do mnie będę wdzięczna za kliknięcia w linki. :)
  http://evelinololove.blogspot.com/2015/08/firma-dresslink-godna-polecenia.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty