Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Czas na przemyślenia

Nastała jesień, która niesie ze sobą osłabienie, smutek i brak mobilizacji. Chcemy zaszyć się pod kołderką z ciepłą herbatą i nie wychodzić z domu i może właśnie przez to, że tyle w nim siedzimy zaczynamy czuć się bardziej przygnębieni. U mnie dodatkowo doszedł problem, który to wszystko potęguje i pomimo, że staram się o tym nie myśleć to i tak to samo do mnie wraca. Najważniejsza jest praca nad samym sobą i powtarzanie sobie oraz zrozumienie tego, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu i że to wszystko uczy nas być silniejszym. Gdy mamy jakiś poważny problem i zależy nam bardzo na tym żeby go rozwiązać to często zapominamy o wszystkim innym i właśnie to wpływa jeszcze bardziej negatywnie na nasze samopoczucie. Warto usiąść i zastanowić się nad rozwiązaniem, ale nie warto się ciągle zadręczać tym co nas spotyka. Czasami się zastanawiam jak taka pozytywna osoba jak ja może coś tak bardzo przeżywać, no ale cóż jak ktoś jest uparty to już tak ma, że dopóki nie będzie po jego myśli to nie daje sobie spokoju. Praca nad sobą jest trudnym procesem i wymaga wiele wysiłku. Łatwo jest powiedzieć sobie "Po co ja się będę tym przejmować, co ma być to będzie", ale niezmiernie trudne jest wykonanie tego.

Koniec rozczulania się :D Czas na trening :) To na pewno poprawi humor :D
Także Wy razem ze mną do roboty!


Miłego wieczoru :)

Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty