Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Noworoczne postanowienia, czy to coś zmienia?

Hej ;)

Jak tam wasze noworoczne postanowienia? Ja osobiście nie jestem ich fanką bo uważam, że każdy moment jest dobry żeby coś zmienić w naszym życiu jeżeli czujemy, że taka zmiana jest nam potrzebna. Poza tym to zaczynanie czegoś od nowego roku jest takie przymusowe bo każdy ma jakieś postanowienia i pyta nas o nasze.


Zaczynanie czegoś przymusowo od konkretnej daty sprawia, że czujemy presję i nie daje nam to szczęścia, a nawet można powiedzieć, że wpływa negatywnie na nasze samopoczucie.  Początki nie są łatwe bo ludzie są wygodni, nie lubią zmian i nie chcą wychodzić ze strefy komfortu.  Jeśli początek naszej zmiany będzie wynikał z przymusu będzie nam ciężej,  ale gdy ta zmiana będzie zainicjowana przez pewien impuls albo obudzenie się w nas chęci do tego, żeby od teraz jakiś obszar naszego życia wyglądał inaczej to zaczniemy to robić z przyjemnością i będziemy odpowiednio zmotywowani. Na pewno nie tylko mi zdarza się mieć chwilę przypływu motywacji do zmiany czegoś co mnie nie zadowala.  Wykorzystujcie takie momenty. Nie mówcie sobie: "Super mam motywację,  ale poczekam do poniedziałku bo dziwnie zaczynać coś od środka albo końca tygodnia". Zacznijcie od razu! Nie odkladajcie nic na później! A co jak później dostaniecie na przykład jakiś ważny projekt do zrobienia, albo będziecie mieć jakiś problem, który przeszkodzi Wam  w realizacji tego postanowienia?


Każdy ma swoje zdanie na temat postanowień noworocznych, ale warto się zastanowić czy naprawdę warto czekać do nowego roku a nawet do nowego miesiąca żeby coś zmienić w naszym życiu ;) Także do roboty, a dla tych co zaczęli od nowego roku życzę wytrwałości i powodzenia ;) Nie poddawać się,  bo poddają się tylko lydzie słabi,  a silni walczą do samego końca!Miłego wieczoru ;)

Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty