Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Popraw swoje życie :)

Hej :)

Znalazłam ostatnio bardzo fajną książkę i chciałabym Wam o niej powiedzieć gdyż jest naprawdę wciągająca i uważam, że każdy powinien ją przeczytać. Jest to książka Sebastiana Morawietza pt. "Popraw swoje życie! ... zrób pierwszy krok!


Dlaczego zrobiła na mnie tak pozytywne wrażenie? Bo widać, że jest pisana od serca, a osobowość autora i jego podejście do życia jest podobne do mojego. Miło wiedzieć, że jest ktoś kto myśli podobnie w wielu kwestiach. 

Autor tej książki zaczął swoją scieżkę zawodową od kucharza gdzie zarabiał marne pieniądze, a obecnie jest menadżerem, negocjatorem, wykładowcom i trenerem. W książce udowadnia, że jego główne hasło "CHCIEĆ ZNACZY MÓC" ma pokrycie w rzeczywistości. On chciał i to osiągnął i Ty też możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz jeśli będzie Ci na tym naprawdę zależało i jeśli będziesz nad tym pracował. Musisz tylko dawać z siebie wszystko i przede wszystkim wierzyć w to i w swoje możliwości. Wierzyć, że Wam się uda i ciężko nad tym pracować. 

Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty