Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Twarożek w różnych kombinacjach :)

Dzień dobry :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka pomysłów na śniadanie z chudym twarożkiem. Polubiłam takie śniadania bo są smaczne i nadają się na posiłek przed treningiem. Mają wysokoką zawartość białka i mało tłuszczu. Nie potrzebuję dużo czasu na ich przygottowanie i dzięki temu mogę je jeść również w pracy. Z góry uprzedzam, że jakość niektórych zdjęć nie jest najlepsza gdyż były one robione telefonem.
Na jedną porcję używam około pół kostki białego sera (125 g) i około 100 g jogurtu naturalnego. Nie dodaje cukru, gdyż same owoce są już wystarczająco słodkie.

Twarożek z bananem, truskawkami i żurawinąTwarożek z papają, mango i kiwiTwarożek z bananami i borówkamiTwarożek z borówkami, płatkami jęczmiennymi i z jogurtem truskawkowym

  

Twarożek z rodzynkami, żurawiną i z miodem


Pyszne kombinacje, ale dowiecie się tego jak sami je wypróbujecie.
Każdego dnia coś innego, a to sprawia, że zdrowe śniadanie nigdy się nie znudzi :)

Miłego dnia :))

Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty