wtorek, 10 maja 2016

Czas na ważny wybór

Dzień dobry :)

       Ostatnio rzadziej bywam na blogu z powodu nadmiaru obowiązków. Najpierw pochłonęła mnie siłownia, a teraz niestety od dobrego tygodnia męczę się z grypą. Tak czekałam na piękną pogodę i jak ona się pojawiła to ja zachorowałam, ale nie poddaje się :)

       Powoli moje studia dobiegają końca tak więc mam dużo nauki i zastanawiam się nad tym co dalej. Wcześniej myślałam nad kolejnymi studiami, ale postanowiłam, że teraz odpocznę i skupie się na realizacji pasji. Chciałabym wybrać się na kurs fotografii i szycia na maszynie. Do tego myślę nad podejściem do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego z języka hiszpańskiego. Wszystko przede mną :) Plany i pomysły są więc powoli będę je realizować.

      U niektórych z Was pewnie też jakiś życiowy okres dobiega końca i zastanawiacie się co dalej. Pamiętajcie o tym, żeby wszystko dobrze przemyśleć. Wybór kolejnej szkoły to bardzo ważny i trudny krok. Przeanalizujcie więc wszystkie plusy i minusy i wybierzcie coś w czym czujecie się dobrze i co lubicie gdyż jeśli dokonacie złego wyboru to będziecie się męczyć. Posłuchajcie opinii innych, ale nie kierujcie się nimi bo to Wy najlepiej znacie samych siebie. Pamiętajcie, że studia są ważne gdyż obecnie większość firm szuka pracowników tylko po studiach. Po za tym studia to ciekawe doświadczenie, można przez nie poznać swoje dotychczas nieodkryte zdolności, spotkać ciekawych ludzi i wiele się nauczyć. Ja skończyłam licencjat z dziennikarstwa (specjalizacja - reklama i promocja, a obecnie kończę magisterkę z zarządzania (coaching i rozwój pracowników). W przyszłości chciałabym jeszcze wybrać się na studia z dietetyki, ale to jeszcze jest kwestią do przemyślenia.Życzę Wam powodzenia :)


8 komentarzy:

 1. Życzę Ci dużo zdrowia. Jak choróbsko złapie to człowiek nie ma siły na nic.
  Trzymam kciuki za Ciebie, żeby Twoje plany się spełniły. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieje ze Twoje plany zostana pomyslnie zrealizowane :)

  obserwuje

  dblazkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :)
  paulan-official-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia :)obserwuje zapraszam do mnie odpowiadam na każdą obserwacje . Zapraszam również na konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życze Ci powodzenia w realizacji celów i marzeń.
  Ja z chęcią wybrałabym się na kosmetologię

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracaj do zdrowia! Powodzenia! :)


  High Five? :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powrotu do zdrowia :)
  https://aleksisaliss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń