Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Motywacja na dziś :)

Dzień dobry :)

Pogoda nie dopisuje, od rana ciągle pada. Dużo osób zrezygnowałoby z pójścia na siłownię, ale ja się nie poddaje i mimo deszczu pójdę i dam z siebie wszystko :) Jeśli sobie coś postanowimy to musimy być świadomi tego, że nikt za nas tego nie zrobi. To my musimy dawać z siebie wszystko, poświęcać się by osiągnąć nasz cel. Jeżeli naprawdę tego chcemy to będziemy w stanie zebrać wystarczająco dużo siły by to osiągnąć i się nie poddawać, podnosić się po każdym upadku i iść dalej silniejszym i bardziej doświadczonym. Bardzo nie lubię gdy ktoś mówi jakie a marzenia i cele, a gdy się pytam co robi żeby to osiągnąć to mówi mi, że w wolnym czasie zrobi coś żeby się ku temu zbliżyć, po czym wychodzi na imprezę zamiast realizować siebie. Trzeba znać swoje piorytety i potrafić odmówić sobie czegoś. Nie chodzi mi o to, że mamy się teraz stać typem samotnika i nie spotykać się ze znajomymi bo musimy się realizować. Czas dla innych jest ważny, tak samo jak rozrywka, która pomaga nam się zrelaksować. Bardziej chodzi mi o to, żeby najpierw zrobić to co trzeba, czyli to co ma nam pomóc w osiąganiu naszego celu, a dopiero później znaleźć czas na przyjemności (no chyba, że to co robicie y osiągnąć cel daje Wam przyjemność :D). Chodzi tutaj o dobrą organizację i rozdysponowanie sobie zajęć. Wszystko można rozplanować i pogodzić jeśli nie narzucimy sobie zbyt dużo wielkich celów na raz :)

Mam dla Was filmik, który ostatnio znalazłam. Jest naprawdę genialny i warty obejrzenia :)

Zmykam :)

Miłego dnia :)

Komentarze

  1. Masz rację trzeba dążyć do celu ,ale też trzeba wiedzieć jaka jest tego cena.
    Ładne zdjęcie ;)

    przez-swiat-z-aparatem.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty