Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Zainspiruj się / Inspirate

Witajcie Kochani! 
           Dziś chce podzielić się z Wami moimi zdjęciami, które może kogoś z Was zainspirują.

           Będzie mnie tutaj napewno więcej, ale póki co bardzo dużo dzieje się w moim życiu. Przechodzę okres gdzie zastanawiam się nad wszystkim i chce zrobić jak najwięcej żeby osiągnąć sukces. W związku z tym, że założyłam sobie, że napewno będę kobietą sukcesu, uznałam, że dobrym pomysłem będzie prowadzenie czegoś w stylu pamiętnika gdzie będę zapisywać swoje codzienne myśli.

Co myślicie?

          Ja uważam, że to całkiem ciekawe i przydatne w przyszłości.

Miłego dnia :)


Hola!           Hoy solo quiero pasaros unas cuantas fotos mías que os inspiraran. 
          Apareceré mas a menudo por aquí pero de momento pasan muchas cosas en mi vida. Estoy en una etapa en la cual pienso mucho sobre las cosas que hago y sobre el mundo y en la cual quiero hacer todo lo posible para tener un éxito en mi vida. Como que me he propuesto que seré una persona exitosa he pensado en cr…

Jak być szczęśliwym człowiekiem na co dzień :)

Witajcie :)

       Dziś post o tym jak cieszyć się każdym dniem i być szczęśliwym człowiekiem. Każdy z nas przechodzi przez lepsze i gorsze chwile, spotykają nas przyjemne i radosne wydarzenia, ale też takie, które doprowadzają nas do łez i sprawiają, że jest nam ciężko. Jedni mogą liczyć na duże wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół, inni zaś mogą liczyć tylko na siebie. Każdy inaczej przeżywa takie momenty i w inny sposób sobie radzi, ale najważniejsze jest to żeby mimo wszystko się nie poddawać i umieć spojrzeć na to wszystko obiektywnie. Tak po prostu na chwilę spojrzeć na tą sytuację jak lecący w górze ptak, który tylko obserwuje, i zrozumieć, że każdy ma problemy i musi sobie z nimi radzić. Najważniejsze w tym wszystkim jest to by wiedzieć, że ta sytuacja nie będzie trwać wiecznie i że nie będziemy ciągle się z nią zmagać.


         Postaraj się skupić na tym co jest dobre, co Cię rozwija i sprawia, że czujesz się szczęśliwy. Pracuj nad emocjami i swoimi reakcjami, angażuj się w swoje pasje i zaintresowania. Zrozum, że szczęściem jest to, że masz największy dar na świecie czyli dar życia. Samo to, że żyjesz jest już czymś pięknym i niesamowitym, pomyśl o dawnych czasach gdzie ludzie szli ulicą i całkowicie niespodziewanie i bez powodu ktoś ich zabijał (no dobra teraz też to się zdarza, ale nie tak często), oni też mieli plany, zainteresowania, niektórzy byli niezmiernie utalentowani. Zginęły tak jednostki, które mogły wynaleźć nowe przydatne wynalazki i wiele osiągnąć, a TY żyjesz więc masz możliwość, aby zrobić coś wielkiego i realizować swoje marzenia.
Nadal uważasz, że nie masz powodów by czuć się szczęśliwy? Żyjesz, nie jesteś sparaliżowany, masz ręce i nogi, masz siłę i potencjał. Jesteś kimś wyjątkowym bo jesteś sobą, bo umiesz sobie poradzić z przeszkodami, które pojawiają się na twojej drodzę, a więc nie poddawaj się i idź dalej i ciągle do przodu. Zawsze podnoś się po upadkach, mądrzejszy i silniejszy niż wcześniej. Bądź zdeterminowany i wykorzystaj życie na 100% bo masz je tylko JEDNO! Nie będzie drugiej takiej szansy.

A tutaj kilka rad, aby czuć się szczęśliwym człowiekiem:

- Ciesz się, że żyjesz
- Doceniaj to co masz, nawet te najmniejsze rzeczy
- Doceniaj siebie
- Znaj swoją wartość
- Kochaj siebie
- Zrób czasami coś szalonego
- Nie trzymaj się zawsze sztywnych reguł
- Nie daj się rutynie - pokaż, że jesteś od niej lepszy
- Każdego dnia spójrz na siebie w lustrze i powiedz sobie: Lubię się za ...
- Otaczaj się pozytywnymi ludźmi
- Nie unikaj realistów i pesymistów tylko pomóż im spojrzeć na świat w inny sposób
- Uśmiechaj się bo nikt nie lubi smutasów
- Bądź taką osobą jaką chciałbyś spotkać
- Rób to co Cię uszczęśliwia
- Pracuj nad sobą i rozwijaj się

Jak widać Ameryki nie odkryłam :D, bo raczej każdy o tym wie, ale często niestety zapominamy o takich błachych rzeczach.

Mam nadzieje, że komuś doda to motywacji do działania i pomoże dostrzec, że jest szczęśliwym człowiekiem :)

Miłego dnia :)


Komentarze

Polub mnie na Facebook'u

Obserwatorzy

Popularne posty